Výkup
europaliet
Skladové
priestory
na prenájom
 

Logistické centrum Vadual

Komplexné služby pod jednou strechou

Od októbra 2006 postupne uvádzame do prevádzky nové chladiarensko – logistické centrum, ktoré bude jedným z najmodernejších a najflexibilnejších centier na Slovensku. Celková rozloha komplexu bude 25.000m2. K dispozícií budú skladové priestory s manipulačnou technikou o rozlohe 2.000m2 a 1.000m2 chladiarenských skladov.

Komplex je situovaný pri obci Moravský Sv. Ján v tesnej blízkosti troch hraníc a troch významných miest Bratislava (50km), Viedeň (70km) a Brno (80km).

K dispozícii budú chladiarenské sklady vybavené modernou technológiou s úložnou kapacitou 1.100 europaliet a piatimi nakladacími rampami. V súčasnosti je uvedených do prevádzky cca. 400m2 chladiarenských priestorov, určených najmä pre uchovanie rýchloskaziteľného, či iného teplotne citlivého tovaru.

Okrem skladových možností firma ponúka komplexné doplnkové služby ako triedenie, balenie, rozvoz a distribúciu tovaru podľa Vašich požiadaviek.

Ďalej môžete využiť modernú diagnostickú techniku autoservisu, pneuservisu a autoumyvárne pre nákladné a osobné vozidlá. Cieľom firemnej filozofie je poskytnutie komplexných služieb „pod jednou strechou“.

V rámci logistického centra Vadual Vám ponúkame:

Logistické centrum
- skladovanie a manipulácia
- pneuservis a autoservis
- autoumyváreň
- predaj/ výkup paliet
- výkopové a búracie práce
Vlastná doprava
- chladiarenské vozidlá
- plachtové vozidlá
- malé, stredné, veľké
Poloha LCV
- blízko hraníc s Rakúskom a ČR
- 50km od Bratislavy
- 80km od Brna
- 70km od Viedne