Výkup
europaliet
Skladové
priestory
na prenájom
 

Profil firmy

Spoločnosť Vadual, a. s. je moderná a dynamická dopravno- logistická firma zabezpečujúca komplexnú škálu všetkých logistických činností s cieľom umožniť Vám tie najlepšie riešenia Vašich prepravných požiadaviek a poskytnúť

Komplexné služby – "POD JEDNOU STRECHOU"

V roku 2015 oslávila už 22 rokov svojho pôsobenia na dopravnom trhu a za tento čas sa stala už pomerne známou firmou v oblasti logistiky teplotne citlivého, rýchloskaziteľného a vysokohodnotného tovaru.

Orientujeme sa najmä na dve nosné činnosti, a to na prepravu farmaceutík a prepravu potravín. Tieto dve položky činia viac ako 80% celkových tržieb firmy v oblasti vlastnej dopravy.


Spoločnosť vlastní moderný logistický areál „Logistické centrum VADUAL“ s celkovou rozlohou 25.000m2 , ktoré je umiestnené v obci Moravský Svätý Ján, v tesnej blízkosti diaľnice D2, na hranici Slovenska s Českom a Rakúskom. Súčasťou skladových priestorov v tomto logistickom centre je aj chladiarenský sklad s regulovaným teplotným režimom a kapacitou cca. 1.500 paletových miest. Priestory sú vybavené zakladacími regálmi a manipulačnou technikou. Tok tovaru prebieha prostredníctvom piatich nakladacích rámp. Chladiarenský sklad je schválený štátnou veterinárnou správou pre skladovanie mliečnych a mäsových výrobkov a pre ich uvádzanie na trh v SR a ostatných členských štátoch Európskeho spoločenstva. Nechladiarenská časť sa stále rozširuje a modernizuje a v súčasnosti je k dispozícii cca. 4.000 m2 skladovej plochy. Skladové priestory sú v súčasnosti využívané najmä ako cross-dockové centrum . Jeho prostredníctvom vieme flexibilne reagovať na rôznorodé požiadavky našich klientov, takže v prípade potreby poskytujeme aj triedenie, balenie, rozvoz a distribúciu tovaru ku konečnému zákazníkovi. V tejto činnosti sme silní hlavne na území západného Slovenska. Jedným z našich cieľov je dokázať tieto služby poskytnúť našim zákazníkom na území stredného a východného Slovenska.

Našim hlavným core biznisom je chladiarenská doprava. Túto zabezpečujeme vlastnou flotilou nákladných chladiarenských vozidiel rôznych typov a nosností, od chladiarenských dodávok až po chladiarenské návesy. V súčasnosti prevádzkujeme 37 chladiarenských vozidiel, ktoré v budúcom roku rozšírime o ďalšie dľa požiadaviek našich zákazníkov a v rámci pravidelnej obmeny nášho moderného, flexibilného vozového parku.. Celá naša flotila je neustále online sledovaná prostredníctvom monitorovacieho satelitného systému, a tak dokážeme zákazníkovi v reálnom čase povedať, kde sa práve jeho tovar nachádza a v akom teplotnom režime je prepravovaný, takisto bezpečnostné požiadavky kladené na techniku a zamestnancov sú na vysokej úrovni. Nakoľko sa nároky na prepravu farmaceutík a potravín neustále zvyšujú, kladieme dôraz za neustálu modernizáciu nášho vozového parku tak , aby sme v oblasti chladiarenskej logistiky boli vždy na špičke. Naše vozidlá môžete okrem Slovenska stretnúť na cestách v celej EÚ, ale i v Rusku a Bielorusku, na Ukrajine, na Balkáne a v Pobaltí.

Vadual team

Naši zákazníci často hovoria - "Chcem len to najlepšie". U nás to máte, pretože nielen Vy chcete pre seba to najlepšie - chceme to aj my. Veľmi dôležitá je pre nás TÍMOVÁ PRÁCA: je to filozofia kladúca veľkú mieru zodpovednosti na zamestnancov, ktorí pracujú na našich spoločných cieľoch - výsledkom je vysoko motivovaný tím ľudí, pracujúci podľa najprísnejších noriem akosti. Sme pripravení ponúknuť naše skúsenosti a služby každému zákazníkovi, ktorý chce začať alebo ďalej rozvíjať svoje obchodné aktivity nielen na slovenskom trhu, ale aj v blízkom okolí. Naša spoločnosť mu umožní plnohodnotne sa venovať svojej hlavnej činnosti a logistiku môže zveriť nám. Garantujeme mu, že u nás bude v dobrých rukách.

Kvalita služieb a individuálny prístup

Chceme byť vo všetkých oblastiach dopravy a logistiky na vysokej úrovni, snažíme sa poskytovať stále nové a nové progresívne produkty, pretože musíme naďalej optimalizovať naše služby - každým dňom lepšie a komplexnejšie. Vieme, že dnešný zákazník vyžaduje kompletný servis na jedinej adrese a dúfame, že pre Vás sa tou adresou staneme práve my. U žiadneho, ani toho najmenšieho zákazníka sa nezmierujeme s nižšími nárokmi. Zákazníkov berieme vážne a to je tiež faktor, ktorý prispieva k ich uspokojeniu. "Vieme čo potrebujete" - reagujeme na Vaše potreby a priania, ktoré často vyžadujú individuálne riešenia. Pomôžeme Vám dostať sa o krok vpred, veď sme vždy práve tam, kde nás potrebujete.

a preto... keď Vám niekde povedia, že to nejde ..., kontaktujte nás

vadual@vadual.sk

Prehrajte/Pozrite si nás na:


Vadual Logistik spol. s r.o. - Doprava bez rizika       Vadual Logistik - Deutsch       Vadual Logistik - English

Autocentrum Vadual

AUTOCENTRUM Vadual

Takisto už od roku 2007 ponúkame motoristickej verejnosti možnosť využiť modernú diagnostickú techniku autoservisu, pneuservisu a autoumyvárne pre nákladné i osobné vozidlá, ktoré sú umiestnené takisto na ploche nášho Logistického centra Vadual.

SK: www.youtube.com/watch?v=LIm50K2Czng

DE: www.youtube.com/watch?v=6jyHzYKiW_c

Logistické centrum
- skladovanie a manipulácia
- pneuservis a autoservis
- autoumyváreň
- predaj/ výkup paliet
- výkopové a búracie práce
Vlastná doprava
- chladiarenské vozidlá
- plachtové vozidlá
- malé, stredné, veľké
Poloha LCV
- blízko hraníc s Rakúskom a ČR
- 50km od Bratislavy
- 80km od Brna
- 70km od Viedne