Výkup
europaliet

Kariéra

Spoločnosť Vadual, a. s.

Príjme do trvalého pracovného pomeru pracovníkov na pozíciu:

VODIČ MKD – skupina C
VODIČ MKD – skupina E

Náplň práce: medzinárodná preprava najmä teplotne citlivého tovaru
Ponúkaný plat: motivujúce nadštandardné platové podmienky
Termín nástupu: ihneď
Iné výhody: možnosť ubytovania
Požiadavky na zamestnanca: spoľahlivosť, bezúhonnosť, tachografová karta, KKV karta, psychotesty, zdravotný preukaz
Kontakt: Bc. Milan Šimek, tel: +421 908 675 180, vadual@vadual.sk

Manažér dopravy / špeditér
Trvalý pracovný pomer / živnosť

Náplň práce: vyťažovanie vozidiel, komunikácia so zákazníkmi, dispečermi a vodičmi, tvorba cenových ponúk, iné administratívne práce súvisiace s dopravou
Ponúkaný plat: dohodou
Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Požiadavky na zamestnanca: nemecký jazyk alebo anglický jazyk – aktívna znalosť, prax v doprave, spoľahlivosť, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, práca s PC, MS Office
Kontakt: Adriana Vidovičová, tel: +421 908 675 181, vidovicova@vadual.sk

Mechanik osobných vozidiel

Požiadavky na zamestnanca:
- Všeobecná znalosť opráv osobných vozidiel (výmena olejov, bŕzd, nápravy)
- Diagnostika vozidiel
- Pneuservis
- Opravy motorov

Mechanik nákladných vozidiel

- Všeobecná znalosť opráv nákladných vozidiel
- Opravy motorov nákladných vozidiel
- Pneuservis nákladných vozidiel
- Klampiarske zručnosti
- Zručnosť v elektroinštaláciách vozidiel výhodou
Kontakt: Michal Šimon, tel: +421 908 675 184, servis@vadual.sk

Logistické centrum
- skladovanie a manipulácia
- pneuservis a autoservis
- autoumyváreň
- predaj/ výkup paliet
- výkopové a búracie práce
Vlastná doprava
- chladiarenské vozidlá
- plachtové vozidlá
- malé, stredné, veľké
Poloha LCV
- blízko hraníc s Rakúskom a ČR
- 50km od Bratislavy
- 80km od Brna
- 70km od Viedne