Výkup
europaliet
Skladové
priestory
na prenájom
 

-GLASS-REPAIR-

Treba kúpiť nové sklo pri drobnom poškodení? To je zásadná otázka a poniektorých môže odpoveď prekvapiť.

Nie vždy!

Ak je totiž vo vrstvenom skle skutočne iba malá "ďubka" (alebo aj niekoľko malých ďubiek), z ktorej nevybiehajú "chvostíky", ďubka sa dá zaceliť . Hádam netreba zdôrazniť, že zacelenie ďubky stojí o 70 až 85 percent menej ako nové sklo. Všeobecne platí, že bežné čelné sklo stojí 1 200.- Sk (39,83 €) až 20.000.- Sk (663,88 €) plus montáž, ale oprava našou jedinečnou metódou len od 300.- (9,96 €) Sk do 2 500.- Sk (82,98 €).

Ako prebieha oprava? Najdôležitejšie pre Vás je, že trvá podľa veľkosti poškodenia od 20 do 90 minút. Vy k nám prídete a my posúdime, či sa Vaša ďubka dá zalepiť. Ak áno, sklo si predpripravíme, implantujeme živicu, zarovnáme, trochu urýchlime tvrdenie a za chvíľu už môžete vyraziť. Alebo ste čakali niečo zložitejšie?

Revolučná metóda lepenia prasknutých autoskiel či reflektorov "GLASS - REPAIR", ktorej je naša firma Vadual Logistik spol. s r.o. od 28.01. 2003 na Slovensku výhradným distribútorom, Vám umožní za zlomok ceny výmeny celého skla kamienkom spôsobené poškodenie prakticky neviditeľne odstrániť.

Z vlastnej skúsenosti veľmi dobre vieme, ako dokáže poškodenie čelného skla znepríjemniť život, najmä dopravným firmám. Zhánať nové sklo, zabezbečiť jeho výmenu, no predtým ešte treba stihnúť prípadnú obhliadku u poisťováka, atď. Nedajbože ak bolo čelné sklo "lepené" a nie v gumových tesneniach, čakať kým lepidlo vytvrdne..., skrátka prestoje, zdržanie a nepríjemné vysvetľovanie zákazníkom. Tomuto môžete urobiť rázny koniec. Ozvite sa nám, my radi zaškolíme Vášho pracovníka, dodáme Vám potrebné vybavenie a materiál a môžete si opravy robiť aj sami, vo vlastnej garáži.

Samozrejme, že táto oprava je schválená ministerstvom dopravy a Slovdekrou (čiže ak je oprava riadne prevedená v autorizovanej opravovni, je uznávaná aj stanicami technickej kontroly a takisto políciou), o čom si sami vystavíte platný certifikát na základe nami vydaného autorizačného oprávnenia pre vykonávanie tejto činnosti.

Tak neváhajte, pozrite si prílohy a kontaktujte nás ešte dnes !!!

Michal ŠIMON - vedúci Autoservisu do 3,5 tony
Tel.: +421 908 675 184
glassrepair@vadual.sk
simon@vadual.sk


Propagačné materiályAutorizované servisy opráv čelných skiel metódou „GLASS-REPAIR“

Zoznam autorizovaných servisov

Logistické centrum
- skladovanie a manipulácia
- pneuservis a autoservis
- autoumyváreň
- predaj/ výkup paliet
- výkopové a búracie práce
Vlastná doprava
- chladiarenské vozidlá
- plachtové vozidlá
- malé, stredné, veľké
Poloha LCV
- blízko hraníc s Rakúskom a ČR
- 50km od Bratislavy
- 80km od Brna
- 70km od Viedne